top of page

Jaké poskytujeme služby?

Náš domov byl projektován tak, abychom mohli co nejvíce zpříjemnit pobyt našich klientů a nabídnout jim maximální šíři poskytovaných služeb. Domov splňuje nejmodernější kritéria kladená na obdobná zařízení v Evropské unii od nadstandardního vybavení pokojů až po kvalitní zdravotní a rehabilitační služby. Důraz klademe především na pohodlí a spokojenost klientů. Ke klientům přistupujeme individuálně a to s ohledem na jejich přání, potřeby, zvyklosti a zdravotní stav. Vzhledem k velikosti našeho domova se snažíme co nejvíce přiblížit domácí atmosféře a prostředí.

Ubytování

Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny polohovatelnou postelí s antidekubitní matrací, televizí, lednicí, stolkem a židlemi, šatní skříní. K pokoji náleži  samostatné sociální zařízení s bezbarierovým sprchovým koutem a vyvýšeným WC. Klienti si mohou po domluvě dovybavit pokoj svým nábytkem a obrázky, tak aby jim tento pokoj co nejvíce připomínal domácí prostředí.

4feb20e6-a364-411f-a17c-87d215514594.JPG

Stravování a nutriční péče 

Dietetickou stravu připravujeme ve spolupráci s odborným nutričním terapeutem a lékařem. Strava je zajišťována pětkrát denně a v případě diabetické stravy šestkrát denně. Jídla jsou inspirována především českou kuchyní a dbáme i na individuální přání klientů, která se snažíme zapracovat do naších jídleníčků.

Zdravotní a ošetřovatelská

péče

Zdraví klientů je u nás na prvním místě, proto zajišťujeme nepřetržitou 24 hodinnovou péči zdravotních sester a pravidelnou péči lékařů. Pratický lékař k nám dochází pravidelně každý týden a psychiatr 1x za 2 týdny. Mimo tuto péči jsou našim klientům k dispozici také pečovatelé, kteří jim pomohou v běžných denních úkonech, které klienti už nezvládají. Veškerá péče je zajišťována podle individuálních potřeb jednotlivých klientů.

fcd1d2b7-fa51-43ee-a784-2af92f6724a7.JPG

Volnočasové aktivity

Pro naše klienty zajišťujeme pravidelné sociální kontakty, a dbáme o to, aby byly pro všechny příjemné a obohacující.

Spolu s ergoterapeutkou zajišťujeme širokou škálu terapií jako například muzikoterapie, trénink paměti, arteterapie, canisterapie reminiscenční terapie, či zdravotní cvičení. Součástí volnočasových aktivit je také výroba různých předmětů, které  tvoří výzdobu našich prostor nebo slouží jako předmět do různých jarmarků. Mezi další aktivity zařazujem hraní různých společenských a pohybových her či oslavy narozenin. Pravidelně zajišťujeme také kulturní akce a výlety.

Doplňující služby

Mezi nedílnou součást našich služeb patří i úklid pokojů, praní, žehlení a péče o prádlo. Dále zprostředkováváme služby kadeřníka, manikúru, pedikúru, zajišťujeme osobní nákupy pro klienty dle jejich přání a požadavků, zajišťujeme pravidelné bohoslužby apod.. Klienti mohou využívat i venkovní prostory k relaxaci, či péči o květiny.

bottom of page