top of page

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem o přijetí do domova, vyplňte prosím žádost na tomto webu nebo si jí stáhněte a po vyplnění nám jí zašlete na email: socialni.pracovnik@domovfenix.cz. My se Vám poté obratem ozveme.

Ostatní formuláře

1

Jak postupovat?

Informujte se

Pokud jste se z našeho webu nedozvěděli vše, co jste hledali, neváhejte se obrátit na sociální pracovnici nebo na ředitele domova, kteří Vám rádi zodpoví veškeré Vaše doplňující otázky, nebo se řiďte následujícím postupem.

IMG_8909.jpg

2

Navštivte nás

Je velmi dobré, když se k nám přijedete podívat. Podrobně Vás seznámíme s prostředím našeho domova, ukážem Vám pokoje, zodpovíme Vám Vaše otázky, a získáme informace o Vašich individuálních přáních a potřebách. Návštěvu si domluvíte se sociální pracovnící, která se Vám po celou dobu Vaší návštěvy bude věnovat.

3

Vyplňte žádost o přijetí

​Žádost o poskytnutí sociální služby můžete vyplnit zde na tomot webu nebo si jí můžete stáhnout vyplnit a přinést s sebou na plánovanou návštěvu. Pokud si s něčím nevíte rady, můžete žádost vyplnit spolu se sociální pracovnicí během návštěvy.  Pokud není možné, aby nás navštívil náš budoucí klient, je možné jej navštívit v místě jeho bydliště, abychom poznali jeho individuální přání a potřeby.

63831877-f0cd-4cb5-b9a0-6e58e0b33d09.JPG
7f9ee351-b900-4f33-b452-2f73c23ba7f8.JPG

4

Vítejte!

Termín přijetí si stanovíte po dohodě se sociální pracovnicí, která Vás v tento den přivítá a seznámí s ostatními pracovníky.

Nebo jste nenašli to co jste hledali?

Pokud jste zde nenašli, to co jste hledali, ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme.

bottom of page