Domov seniorů Fénix s.r.o.,

domov se zvláštním režimem dle § 50 z.č. 108/2006 Sb.,

reg.č.: 67227336

Adresa: K Sanatoriu 661, 252 62 Horoměřice

IČ: 02511347

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem o přijetí do domova, vyplňte prosím žádost na tomto webu nebo si jí stáhněte a po vyplnění nám jí zašlete na email: socialni.pracovnik@domovfenix.cz. My se Vám poté obratem ozveme.

Ostatní formuláře

1

Jak postupovat?

Informujte se

Pokud jste se z našeho webu nedozvěděli vše, co jste hledali, neváhejte se obrátit na sociální pracovnici nebo na ředitele domova, kteří Vám rádi zodpoví veškeré Vaše doplňující otázky, nebo se řiďte následujícím postupem.

2

Navštivte nás

Je velmi dobré, když se k nám přijedete podívat. Podrobně Vás seznámíme s prostředím našeho domova, ukážem Vám pokoje, zodpovíme Vám Vaše otázky, a získáme informace o Vašich individuálních přáních a potřebách. Návštěvu si domluvíte se sociální pracovnící, která se Vám po celou dobu Vaší návštěvy bude věnovat.

3

Vyplňte žádost o přijetí

​Žádost o poskytnutí sociální služby můžete vyplnit zde na tomot webu nebo si jí můžete stáhnout vyplnit a přinést s sebou na plánovanou návštěvu. Pokud si s něčím nevíte rady, můžete žádost vyplnit spolu se sociální pracovnicí během návštěvy.  Pokud není možné, aby nás navštívil náš budoucí klient, je možné jej navštívit v místě jeho bydliště, abychom poznali jeho individuální přání a potřeby.

4

Vítejte!

Termín přijetí si stanovíte po dohodě se sociální pracovnicí, která Vás v tento den přivítá a seznámí s ostatními pracovníky.

Nebo jste nenašli to co jste hledali?

Pokud jste zde nenašli, to co jste hledali, ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme.